HR86
Marka: Sampo Rosenlew | Typ: Harwester | Stan: Nowa
Model HR86 został zaprojektowany z myślą o trwałości. Solidna konstrukcja podwozia w połączeniu ze sprawdzonymi osiami stanowią podstawę tego 8-kołowego harwestera. Maszyna waży około 21 ton, co w połączeniu z odpowiednim rozkładem ciężaru sprawia, że jest bardzo stabilna, nawet podczas sięgania daleko.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | |
|---|---|
| Masa własna | 21 000 kg |
| Silnik | |
| Typ | Acgo Power 74 LFTN -D5 |
| Norma emisji | Spełnia normę TIER 5 |
| Moc maksymalna | 204 kW/1950 rpm, 214 kW/1850 rpm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 360 l |
| Przeniesienie napędu | |
| Typ | Hydrostatyczno - mechaniczny |
| Ogumienie | |
| Oś przednia | 600/55-26,5 lub 710/45-26,5 |
| Oś tylna | 600/55-26,5 lub 710/45-26,5 |
| Żuraw | |
| Model żurawia | Mesera 240H |
| Zasięg | 10.3m / 11.1m |
| Głowica | |
| Model głowicy | Kesla 26RH-III / Kesla 27RH-III / Kesla 28RH-III |
