FR68
Marka: Sampo Rosenlew | Typ: Forwarder | Stan: Nowa
Forwarder FR68 to całkowicie nowy model maszyny. Jest przeznaczony do późniejszych przerzedzeń i wycinki końcowej, gdzie wymagana jest duża wydajność. Nominalna ładowność maszyny wynosi 14 ton. Przestrzeń ładunkowa jest łatwa do modyfikacji, co sprawia, że maszyna jest bardziej użyteczna w różnych warunkach i przy różnych długościach ładunku. Model FR68 został zaprojektowany do współpracy z harvesterem SAMPO ROSENLEW HR86. Razem tworzą one wysoce wydajny i nowoczesny zespół do pozyskiwania drewna.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | |
|---|---|
| Masa własna | 18 000 kg |
| Ładowność | 14 000 kg |
| Powierzchnia ładunkowa | |
| Powierzchnia ładunkowa | 4,3–5,2 m² |
| Długość powierzchni ładunkowej | 4,3 (4,9) m |
| Silnik | |
| Typ | AGCO Power 74 AWF |
| Norma emisji | Spełnia normę TIER 5 |
| Moc maksymalna | 210 kW |
| Maksymalny moment obrotowy | 1 100 Nm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 360 l |
| Układ hydrauliczny | |
| Wydajność pompy | 165 l/min |
| Rozmiar pompy | 165 cm³ |
| Ciśnienie | 24 MPa |
| Pojemność zbiornika hydraulicznego | 145 l |
| Ogumienie | |
| Oś przednia | 673.1 |
| Oś tylna | 673.1 |
| Żuraw | |
| Model żurawia | Mesera 92F |
| Zasięg | 8 - 10m |
| Udźwig | 130 kNm |
| Rotator | 350° |
