FR28
Marka: Sampo Rosenlew | Typ: Forwarder | Stan: Nowa
Forwarder FR28 to specjalistyczna maszyna przeznaczona do przerzedzania i pracy w miękkich warunkach. Dzięki ładowności wynoszącej 10 ton doskonale nadaje się do współpracy z harvesterem SAMPO-ROSENLEW HR46x. Jego lekkość, duży kąt skrętu i wiele innych cech sprawiają, że jest to technicznie i ekonomicznie najlepszy wybór do przerzedzania i pozyskiwania drewna na miękkim podłożu.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | |
|---|---|
| Masa własna | 13 000 kg |
| Ładowność | 10 000 kg |
| Powierzchnia ładunkowa | |
| Powierzchnia ładunkowa | 3,1 – 4,0 m² |
| Długość powierzchni ładunkowej | 3,8m – 4,4m |
| Silnik | |
| Typ | AGCO Power 49 LFTN-D5 |
| Norma emisji | Spełnia normę TIER 5 |
| Moc maksymalna | 140 kW |
| Maksymalny moment obrotowy | 750 Nm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 220 l |
| Układ hydrauliczny | |
| Wydajność pompy | 220 l/min |
| Rozmiar pompy | 110 cm³ |
| Ciśnienie | 21,5 MPa |
| Pojemność zbiornika hydraulicznego | 125 l |
| Ogumienie | |
| Oś przednia | 571.5 |
| Oś tylna | 571.5 |
| Żuraw | |
| Model żurawia | Mesera 71F / Kesla 700 |
| Zasięg | 7,2 - 10 m |
| Udźwig | 99 / 70 kNm |
| Rotator | 380° |
