5FP GT
Marka: Logset | Typ: Forwarder | Stan: Nowa
PREMIUM WERSJA MODELU 5F GT Z DODATKOWĄ MOCĄ
Logset 5FP GT to wszechstronny forwarder. Jest kompaktowy i zwrotny, co sprawia, że doskonale nadaje się do prac związanych z przerzedzaniem drzewostanu, ale ma też wystarczającą moc do prac związanych z wycinką drzew. Jest to 12-tonowy forwarder z mocną przekładnią i ponadwymiarowymi komponentami jak na swoją klasę.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | |
|---|---|
| Masa własna | 17 000 kg |
| Ładowność | 12 000 kg |
| Powierzchnia ładunkowa | |
| Powierzchnia ładunkowa | 4 – 4,75 m² |
| Długość powierzchni ładunkowej | 4,15 m – 4,75 m |
| Silnik | |
| Typ | AGCO Power 74 LFTN |
| Norma emisji | EU Stage V |
| Moc maksymalna | 169 kW |
| Maksymalny moment obrotowy | 1000 Nm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 188 l |
| Przeniesienie napędu | |
| Typ | Hydrostatyczno - mechaniczny |
| Układ kierowniczy | Dźwignia czujnika obciążenia |
| Układ hydrauliczny | |
| Rozmiar pompy | 140 cm³ |
| Ciśnienie | 23 Mpa |
| Pojemność zbiornika hydraulicznego | 175 l |
| Kabina | |
| System kontroli | TOC 2 |
| Ogumienie | |
| Standardowe | 710/45-26.5 |
| Opcjonalne | 600/55-26.5 lub 800/40-26.5 |
| Żuraw | |
| Model żurawia | Mesera 83 F |
| Zasięg | 7,2/10 m |
| Udźwig | 106 kNm |
| Rotator | 360° |
