4F GT
Marka: Logset | Typ: Forwarder | Stan: Nowa
KOMPAKTOWY I MOCNY 10-TONOWY FORWARDER DO PRZETWARZANIA DRZEW
Logset 4F GT to najmniejszy forwarder w ofercie maszyn Logset. Maszyna ma ładowność 10 ton i jest specjalnie zaprojektowana do prac związanych z przerzedzaniem drzew w gęstych lasach. Dzięki niewielkim rozmiarom Logset 4F GT dosłownie unosi się na różnych rodzajach terenu, minimalizując uszkodzenia podłoża.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | |
|---|---|
| Masa własna | 13 500 kg |
| Ładowność | 10 000 kg |
| Powierzchnia ładunkowa | |
| Powierzchnia ładunkowa | 3,85 m² |
| Długość powierzchni ładunkowej | 4,15 m |
| Silnik | |
| Typ | AGCO Power 49 LFTN |
| Norma emisji | EU Stage V |
| Moc maksymalna | 140 kW |
| Maksymalny moment obrotowy | 800 Nm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 188 l |
| Przeniesienie napędu | |
| Typ | Hydrostatyczno - mechaniczny |
| Układ kierowniczy | Dźwignia czujnika obciążenia |
| Układ hydrauliczny | |
| Rozmiar pompy | 140 cm³ |
| Ciśnienie | 23 Mpa |
| Pojemność zbiornika hydraulicznego | 175 l |
| Kabina | |
| System kontroli | TOC 2 |
| Ogumienie | |
| Standardowe | 710/40-24.5 |
| Opcjonalne | 600/50-24.5 |
| Żuraw | |
| Model żurawia | Mesera 83 F |
| Zasięg | 7,2/10 m |
| Udźwig | 106 kNm |
| Rotator | 360° |
